Chale Lago Norte
Το Chale Lago Norte Ξενοδοχείο Μπραζίλια προσφέρει πρόσβαση στην Πλατεία των Τριών Δυνάμεων που απέχει σε απόσταση περίπου 15 λεπτών με αυτοκίνητο. Αυτός ο ξενώνας διαθέτει επίσης χώρος στάθμευσης.
Τα αξιοθέατα, που απέχουν περίπου 6 χλμ. από αυτό το ξενοδοχείο, περιλαμβάνουν το Οικολογικό Πάρκο Dom Bosco. Το Εθνικό Μουσείο της Δημοκρατίας βρίσκεται περίπου 20 λεπτά οδικώς από αυτό το κατάλυμα. Η στάση λεωφορείων Qi 16 απέχει 950 μέτρα από το Chale Lago Norte Ξενοδοχείο.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Yatch Club της Μπραζίλια3,9 χλμ.
- Palácio da Alvorada - Επίσημη Κατοικία του Προέδρου4,7 χλμ.
- Αεροδρόμια
- ΔιεθΝές Αεροδρόμιο της ΜπραζίΛια29 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Wi-Fi
Γεύματα και ποτά
- Βραστήρας
- Κουζινικά είδη
- Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου
Στο δωμάτιο
- Wi-Fi στα δωμάτια
- Καθιστικό
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Τραπέζι φαγητού
- Υπηρεσία σιδερώματος
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- 🚗
Μπορώ να παρκάρω το αυτοκίνητό μου κοντά σε τo ξενοδοχείο Chale Lago Norte;
Τo ξενοδοχείο Chale Lago Norte παρέχει χώρος στάθμευσης. - 🕗
Τι ώρα πρέπει να αφήσουμε το δωμάτιο σε τo ξενοδοχείο Chale Lago Norte;
Θα πρέπει να εγκαταλείψετε το δωμάτιο του τo ξενοδοχείο Chale Lago Norte στις 11:00. - 💵
Πόσο κάνει ένα δωμάτιο σε τo ξενοδοχείο Chale Lago Norte;
Οι τιμές στο τo ξενοδοχείο Chale Lago Norte ξεκινούν από 38$. Για πιο συγκεκριμένες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το προσωπικό του ξενοδοχείου. - ❓
Τι πισίνα διαθέτει ξενώνας;
Υπάρχει πισίνα σε ξενώνας.